Хидро и Топлоизолационен монтаж

Поради все по-големите изисквания на съвременното строителство за топлоизолация и уплътняване на прозорците при монтаж се обръща специално внимание на осигуряването на строителната фуга с цел предпазване от конденз и мухъл.
СААВ предлага на своите клиенти хидро и топлоизолационен монтаж със системата за изнесен монтаж на TREMCO-ILLBRUCK.
Системата за монтаж на врати и прозорци извън равнината на стената на TREMCO-ILLBRUCK предлага цялостно съвременно решение, отговарящо на най-високите изисквания за структурна здравина, топло-, шумо- и въздухоплътност на монтажа при ново стоителство и пасивни къщи.
Системата спомага за подобряване на термичния комфорт, намаляване на топлинните загуби по периметъра на вратите или прозорците и ефективното извеждане на зоната на образуване на конденз извън строителната основа, като предотвратява поява на мухъл и плесени.

Свръжете се с нас

Имате въпроси? Изпратете ни съобщение и ние ще се свържем с вас.

Start typing and press Enter to search